Ћоготип туристической компании »гл “ревел
Телефоны:
+38 (044) 501 84 93
+38 (044) 496 46 17
+38 (067) 231 79 98
+38 (067) 401 09 83
Мы в соцсетях:
»гл“ревел в FaceBook
заказ тура он-лайн
страны

Виды туров
туры со скидками
самостоятельный подбор туров

подписка на рассылку
Ваш E-mail:


У МЗС пояснили, коли запрацюють цифрові COVID-сертифікати

У МЗС пояснили, коли запрацюють цифрові COVID-сертифікати

Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства закордонних справ щодо правил поїздок за кордон.

В МЗС підкреслили, що в Україні вже є два види сертифікатів-свідоцтв про щеплення – окремий внутрішній та міжнародний, який почне діяти після завершення процедури визнання.

“Уже запустили бета-тестування цифрових COVID-сертифікатів у застосунку “Дія”. Найближчим часом буде проведена оцінка готовності до визнання наших сертифікатів країнами-членами ЄС, після чого відбудеться офіційна оцінка від спеціалістів Єврокомісії та процес укладання міжнародних угод”, – резюмували у відомстві.

Крім того, в МЗС підкреслили, що Україна однією з перших почала перемовини з ЄС щодо впровадження і визнання COVID-сертифікатів, а також паралельно веде двосторонні перемовини з окремими країнами про взаємне визнання цих документів.

Нагадаємо, українці, які отримали дві дози CoronaVac, можуть подорожувати закордон. Для цього у них має бути міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Окрім цього, 1 липня кордони для українських туристів відкрила Австрія. Мандрівники, щеплені двома дозами вакцини проти COVID-19, звільняються від реєстрації подорожі та обов’язкового 10-денного карантину.

Раніше у МОЗ заявили, що COVID-сертифікати дозволять українцям подорожувати країною попри локдаун.

Натомість у НАН України заявили, що темпи вакцинації в Україні збільшуються тільки шляхом щеплення другою дозою.

Крім того, головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що в Україні можуть дозволити змішувати вакцини проти коронавірусу.

12 июля 2021 г.
создание сайта Max Kulikoff