Логотип туристической компании Игл Тревел
Телефоны:
+38 (044) 501 84 93
+38 (044) 496 46 17
+38 (067) 231 79 98
+38 (067) 401 09 83
Мы в соцсетях:
ИглТревел в FaceBook
заказ тура он-лайн
страны

Виды туров
туры со скидками
самостоятельный подбор туров

подписка на рассылку
Ваш E-mail:


Альпійська казка

программа тура

Альпійська казка
цена:
от 225 €
артикул:
2099
маршрут:
Львів - Прага - Цюріх - Берн - Люцерн - Ліхтенштейн - Львів
продолжительность:
5 днів
транспорт:
Автобус
поделитесь с друзьями:
Программа тура

Альпійська казка

Львів - Прага - Цюріх - Берн - Люцерн - Ліхтенштейн - Львів

День 1
15:30 Збір туристів. 
16:00 Виїзд з залізничного вокзалу м. Львова. 
Перетин кордону.
Нічний переїзд.
 
День 2

Приїзд в Прагу

Оглядова екскурсія по Старому місту.

Ми пройдемо через Порохові ворота, побуваємо на Вацлавській площі і біля Карлового університету. Прогуляємось  центральною Старомістською площею, відомою своїм астрономічним годинником Орлоєм і шедевром готичного мистецтва - собором Святої Марії під Тином та, звичайно, відвідаємо Карлів міст. О,  Прага! ...і це лишень мала частина того, що захоплює і вражає у цьому музеї середньовіччя під відкритим небом...

Поселення в готель. Вільний час

«Прогулянка на кораблику по річці Влтаві» 

Ви побуваєте однієї з найромантичніших, красивих і популярних екскурсій по Празі, що проходить в затишній і теплій обстановці, за смачною вечерею на корабліке.С теплохода ви побачите прекрасні пам'ятки Праги: панораму Празького Граду, величний собор святого Віта, Карлів міст з застиглими на століття скульптурами, Народний театр із золотою короною, пагорб Петрина з празькою Ейфелевкой, Малостранськой храм святого Миколая та ін. Ви захопитися другим празьким градом - фортецею Вишеград на високій скелі, почуєте цікаві легенди про це таємниче місці.(25 € / 20 €)

«Празькі Співаючі Фонтани» (15 €). Співаючі фонтани - захоплююче, казкове дійство, під час якого вода і світло зливаються в ритмі класичної чи сучасної музики, іноді в поєднанні зі сценічними уявами. 

«Містерії середньовічної Праги»  

Вечірня екскурсія, що проводиться старовинними, заплутаними вуличками Праги. Ми пройдемо по празьким районам Старого міста і Йозефів, відомими своїми похмурими подіями, відгомони яких, і всякі незрозумілі явища, нібито, відбуваються там досі. Темний час доби надає особливий колорит празьким легендам, підсвічуючи їх світлом вуличних ліхтарів, що ллється на бруківки. Прага зберігає багато  легенд і таємниць, про які Ви дізнаєтесь під час прогулянки.(15 € / 10 €)

Ночівля

День 3

Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Німеччини до Швейцарії.

По дорозі можливість відвідати Рейнський водоспад. Природа досить щедро обдарувала Швейцарію лісами, лугами, горами, блискучими озерами та гірськими річками. Неподалік від Цюріха, вона створила справжню живу пам’ятку Швейцарії — Рейнський водоспад. Найпотужніші водні потоки, що спадають з двадцятиметрової висоти, утворюють найбільш широкий водоспад у Швейцарії, відомий на всю Європу. По дорозі ми також заїдемо в Штайн-ам-Райн, зовсім невелике містечко. По суті це одна надзвичайно красива вулиця в центрі симпатичного старого міста. Однак незважаючи на розміри, поїздка сюди не пройде даром і запам'ятається різноманіттям і красою фасадів будинків. (вартість екскурсії 30/25Є)
 
Прибуття в Цюріх. Оглядова екскурсія. Цюріх - світовий фінансовий центр , осередок торгових і промислових установ та центр культурного життя країни. Незважаючи на це, «старе місто» зберегло свої квартали з тісними звивистими вуличками , вузькими будиночками в готичному стилі, в яких розташовані маленькі кафе, кондитерські та антикварні магазини.
Вільний час
Приїзд в Золотурн. 
Поселення в готель. Ночівля.
 
День 4
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Берн. Оглядова екскурсія
Берн - справжня скарбниця мистецтва. Колекціям бернських музеїв можна по-доброму позаздрити. Історичний центр міста - ланцюжок вулиць Шпітальгассе, Марктгассе і Крамгассе, що упираються в міст Нідербрюкке. Основні визначні пам'ятки міста зосереджені саме тут: Тюремна башта, вуличні фонтанчики, Годинна вежа (куранти з рухомими фігурками), готичний собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею, а також дав ім'я місту «Ведмежий склеп».
 
Переїзд по озерній країні в Інтерлакен. Прогулянка по місту з можливістю здійснити покупку оригінальних швейцарських годинників (від 60 євро. Зверніть увагу! Ваучер на тур. знижку 8% на швейцарські годинники оформляєть одразу в  магазинах м. Інтерлакен + ТАХ FREE 18%, при покупці від 300 евро). 
Переїзд в Люцерн. Оглядова екскурсія.
Люцерн - один з найвідоміших і улюблених туристами міст Швейцарії, великий культурний центр німецькомовній частині країни. Це ідеальне місце для тих, хто не може повноцінно відпочивати далеко від цивілізації.
 
Повернення через князівство Ліхтенштейн - карликова (всього 160 кв. Км) держава в Центральній Європі, розташоване між Австрією та Швейцарією, і «говорить» виключно німецькою мовою. Мальовничі пейзажі, гори і пагорби, природа, а також пам'ятки маленьких, але цілком самодостатніх міст цієї країни щорічно приваблюють сюди чимале число туристів. Прогулянка по місту і придбання сувенірів
Пізнє прибуття до Праги. Поселення в готель. Ночівля
 
День 5

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Львова. 
Пізнє Прибуття до Львова.
 

Вартість туру

До 6 тижнів

225

215

Від 6 до 4 тижнів

235

225

Менше 4 тижнів

240

230

 
У вартість включено
 • проживання в готелі;
 • сніданки - шведський стіл;
 • транспортне обслуговування;
 • екскурсії, які включені в програму;
 • медичне страхування;
 • керівник-супроводжуючий.
У вартість туру НЕ включено:
 • рекомендовані програми.
 • консульський збір - 35 € + 22  € 350 грн  (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років та ін., згідно договору про спрощення візового режиму). 


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Автобусне обслуговування у вільний час НЕ передбачено.

Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.

Туристи, які подорожують одні, можуть бути підселені в дво- і тримісні номери!

КОМПАНІЯ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ЗМІНЮВАТИ ПРОГРАМУ ТУРУ БЕЗ ЗМЕНШЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ОБСЯГУ ПОСЛУГ!

КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ!

Додаткова інформація

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ЧЕСЬКОЇ ТУРИСТИЧНОЇ ВІЗИ.

УВАГА! Документи для оформлення візи подаються в консульство тільки при наявності 100% оплати за тур, а також одночасно на всіх туристів, які їдуть разом.

Загальні документи для дорослих:

1)      дійсний закордонний (див. Вимоги до паспорта)

2)      2 кольорових фото: (див. Вимоги до фотографії)

3)      Ксерокопія українського паспорта, сторінок де є відмітки, а також ідентифікаційного коду.

4)      Ксерокопія шенгенських віз за останніх 3 роки

 • у випадку якщо у Вас новий закордонний паспорт, бажано надати копії раніше виданих шенгенських віз.

5)      Повністю заповнена Анкета туриста. 

·         Заповнену Анкету туриста потрібно вислати на протязі 3 днів з дня бронювання туру. Заповнену і підписану Анкету туриста потрібно прислати поштою разом з пакетом документів.

·         Важливо! Заповнюється на кожного туриста, включаючи дітей будь-якого віку, і підписується кожним туристом ОСОБИСТО.

• в анкеті туриста обов'язково заповнюються всі пункти анкети;
• анкета повинна бути заповнена розбірливим почерком або набрана на комп'ютері.
ДОКУМЕНТИ БЕЗ НОМЕРА МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ І ПОВНИХ даних про туристів В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

Додаткові документи для окремих категорій туристів:

       Підтвердження зайнятості / діяльності та доходів. 

  • Для працюючих осіб – оригінал довідки з місця роботи, в якій вказана посада, заробітна плата за останні 6 місяців, дата прийому на роботу і затверджений період відпустки. У довідці має бути вказано ім'я і посаду людини, яка підписала довідку, реєстраційні  та контактні дані компанії, а також довідка має бути завірена мокрою печаткою. Додатково може знадобитися трудова книжка.
  • Для приватних підприємців - ліцензія, реєстраційне свідоцтво та остання податкова декларація.
  • Для пенсіонерів – пенсійне посвідчення або документ про розмір пенсії.
  • Для студентів та учнів – підтвердження віднавчального закладу з підтвердженням відпустки. Додатково може знадобитися студентська заліковка.
  • Для не працюючих осіб – письмове роз'яснення про трудове становище заявника, підписане особисто заявником. Додатково може бути надана копія трудової книги з попередніх офіційних місць працевлаштування.

       Підтвердження достатніх фінансових коштів для покриття витрат під час поїздки (надається одне підтвердження на вибір). 

  • Банківський рахунок, який підтверджує достатність коштів і транзакції за останні 3 місяці. Банківська виписка надається в оригіналі та має бути завірена печаткою банка.
  • Підписані дорожні чеки на ім'я заявника - оригінал і копія.
  • Спонсорство: нотаріальна спонсорська заява, яка покриває увесь період бажаної візи, а також банківські транзакції спонсора.

Додаткові документи для дітей  до 18 років, які подорожують самостійно або тільки в супроводі одного з батьків. 

  • Письмова згода одного / обох батьків (якщо вони не їдуть з дитиною) - документ повинен бути нотаріально завірений, подається оригінал і копія, а також має покривати увесь бажаний період дії візи. У разі якщо є тільки один опікун, потрібне свідоцтво про народження, судове рішення про опікунство, свідоцтво про смерть або інший документ, який підтверджує реальний стан речей.
  • Копія закордонного або внутрішнього паспорта батьків.
  • Свідоцтво про народження - оригінал та копія.

Для іноземців

1)      Копія посвідки на тимчасове/постійне проживання в Україні

2)      Печатка органу міграції на останній сторінці закордонного паспорта

Консульський збір

У разі відмови візовий збір не повертається

Категорії громадян, які отримують візу безкоштовно:

·      Діти до 18 років;

·      Члени сім'ї громадянина ЄЕП;

·      Пенсіонери (при пред’явленні копії пенсійного посвідчення);

·      Студенти до 26 років ;

·      Інваліди та їх супровід (при пред’явленні копії посвідчення інваліда) та ін..

Збір Візового центру 

Вимоги до фотографії: (Ззразки фотографій)

·         2 шт, , не більше, ніж 3-місячної давності;

·         кольорова;

·         розмір 3,5 Х 4,5 80% обличчя;

·         зображення різке, якісне;

·         обличчя видно повністю;

·         фон однотонний, світлий;

·         без головного убору, крім уборів, які надягають за релігійними принципами;

·         зображення в окулярах допускається за умови, що очі добре видно і світло не віддзеркалюється від лінз;

·         зображення в головному уборі допускається лише з релігійних міркувань з умовою, що лице добре видно на фотокартці;

Якщо вище перелічені умови не виконані, то заявника буде зобов'язано надати фотокартку необхідного вигляду.

Вимоги до паспорта

Паспорт не повинен бути пошкоджений, порваний, забруднений, мати сторонні записи, відмітки та ін

Без обкладинки

Паспорт повинен бути дійсний ще як мінімум 6 місяців після туру.

В паспорті повинно бути не менше 2 чистих сторінок

На сторінку закордонного паспорта, на якій є будь-який запис, печатка чи віза, не можна вклеювати візу. Також не розміщується віза на пустих сторінках, які відведені для приміток місцевими органами. Якщо наявні тільки такі пусті сторінки, то закордонний паспорт потрібно вважати заповненим.

Продовжені паспорти в роботу НЕ приймаються.

Паспорти, в яких є відмітки про порушення умов візового режиму Шенгенської угоди в роботу НЕ приймаються.

Якщо з туристом в тур також їде дитина, вписана в паспорт , то на неї повинно бути ще 2 додаткових вільних сторінки.

Вимоги до довідки з місця роботи:

Довідка надається на фірмовому бланку в оригіналі (з мокрою печаткою) із зазначенням актуальних адреси і телефонів установи / роботодавця, який видав довідку. На момент подачі документів строк давності довідки не повинен перевищувати 30 днів. У тексті довідки повинна бути наступна інформація:
• повна назва установи / роботодавця; особисті дані співробітника, якому видається довідка; термін його роботи в установі / роботодавця; займана посада, щомісячний заробіток;

• + розбивка за 6 місяців (щомісячна заробітна плата повинна становити не менше 3000 грн / міс), адреси, телефону. Якщо турист працює у приватного підприємця потрібно свідоцтво про державну реєстрацію підприємця.
• в довідці обов'язково вказати, що за цим співробітником, на період його поїздки, зберігається робоче місце і щомісячний заробіток;
• довідка має бути підписана керівником організації та головним бухгалтером або начальником відділу кадрів;
• Директор і головний бухгалтер не можуть підписувати довідку самі собі, - в такому випадку довідку підписує їх заступник або уповноважена особа;

• працівники, що працюють менше шести місяців повинні надати довідку з попереднього місця роботи , додатково мають надати копію трудової книжки з записом про прийом на роботу (першу і останні сторінки).

ПРОХАННЯ: перед відправкою документів у візовий відділ перевіряти достовірність телефонів та інформації, зазначених у довідці з місця роботи.

Достовірність поданих документів перевіряється Консульством і неправдивість або відсутність інформації в довідці може привести до відмови у видачі візи!

Вимоги до довідки з банку

 довідка з банку з зазначенням дати відкриття рахунку в банку (не пізніше, ніж три місяці до подання заяви на відкриття візи) і того, що залишок на Вашому рахунку станом на дату видачі довідки становить ... [Сума і валюта]. Довідка надається на фірмовому бланку в оригіналі (з мокрою печаткою банку), із зазначенням назви, адреси та стаціонарного номера телефону філії банку, який видав документ. У довідці обов'язково повинні бути зазначені дані виконавця довідки (прізвище та ім'я співробітника банку), який оформив цю довідку, і його прямий (не мобільний!) робочий телефон. На момент подачі документів строк давності довідки не повинен перевищувати 14 днів. На одну сім’ю достатньо одного банківського рахунку (але обов’язково з розрахунку 300 євро на особу).Наталия
Наталия
Познание стран мира — украшение и пища человеческих умов. Леонардо да Винчи
тел.: (044)4964617, (067)4010983
skype: nataliya.eagle1


Полезная информация о стране
Чехия флаг
Чехия

Чехия - это Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в каменной короне мира", – считал Гете и был абсолютно прав. Эта страна обладает невероятным магическим свойством очаровывать любого, кто хотя бы раз с ней соприкоснулся. Средневековые замки, романтичные, волшебные и великолепные; парк "Чешская Швейцария", впечатляющий своей первозданной красотой и вели ...

Лихтенштейн флаг
Лихтенштейн
...
Швейцария флаг
Швейцария

Швейцария – государство в Центральной Европе. Предание гласит: когда Бог распределял богатства недр по Земле, Ему не хватило их для крошечной страны в сердце Европы. Чтобы исправить такую несправедливость, Он облек эту маленькую страну дивной красотой: подарил горы, подобные небесным замкам, сверкающие белизной ледники, поющие водопады, озера кристальной чистоты, светлые благоухаю ...

sociumin.com